Rozdziel
czość
Chleb
a (RIP)

WIRTUALN@ PREMIER@ „PAMIĘTNYCH STATUSÓW (Z CICHEGO NABIAUU)” ŁUKASZA PODGÓRNIEGO

Drogie Użytkowniczki portalu Facebook i życia,

„tej jesieni” znów zapłoną błękitem ikony. O zmierzchu na nieboskłonie ukażą się dwa skrzyżowane kursory – pewny znak antychrysta. W ten sposób uczcimy premierę siódmego tomu w –Linii poetyckiej? Rozdzielczości Chleba: PAMIĘTNE STATUSY (Z CICHEGO NABIAUU) Łukasza Podgórniego. Książka zawiera found footage życia w fanpejdżu prowadzonym przez niezdyscyplinowanych cyberżuli. W poręcznych ramach statusu zawarte są ułamane kawałki plastikowych przedmiotów przywodzące na myśl największe zwycięstwa polskiej kultury niematerialnej.

Na premierę zapraszamy do niniejszego fejsbukowego wydarzenia. TAK! W niedzielę 11 września o godzinie 19:11 odpalimy w nim serię wysokiej jakości postów zawierających pod- i nadprogowe przekazy multimedialne, wielofasetowe brylanty prokrastynacji, materiały szkoleniowe dla normików oraz – rzecz jasna – znane, lubiane i pamiętane przez pokolenia Polek i Polaków statusy. Będzie to również okazja do uściśnięcia kciuka Autora oraz jego przyjaciół. Autor odpowiadał będzie na pytania Publiczności, a wybitni znawcy i znawczynie życia umilą Wam niedzielny wieczór opowieścią pisaną WIELKIMI LITERAMI.

Książka w godzinie premiery zostanie udostępniona online ZA DARMO jako e-book na: http://rozdzielchleb.pl/pamietne-statusy/ oraz w wersji drukowanej (za jedyne 20 złotych) w księgarni i sklepie internetowym Korporacji Ha!art.

######

CZEŚĆ TU CICHY NABIAU

ZAPRASZAM NA WIRTU@LNE SPOTKANIE AUTORSKIE ZE SOBĄ NA FEJSBUKA

ODBĘDZIE SIĘ ONO NA STRONIE TEGOŻ WYDARZENIA – 11 WRZEŚNIA O GODZINIE 19:11

STATUSY PRZEKLEJONE Z FEJSBUKA DO KSIĄŻKI BĘDĘ Z POMOCĄ NABIAUOWYCH KUMPLI PRZEKLEJAŁ NA POWRÓT Z KSIĄŻKI DO FEJSBUKA BO TO TOTALNIE MA SENS I HOŁDUJE LOGICE

ODPOWIEM(Y) TEŻ NA WSZELKIE NAWET NAJBARDZIEJ WŚCIBSKIE PYTANIA W KOMENTARZACH I NA MESSENDŻERZE CICHEGO NABIAUU

W PLANACH MAM(Y) TAKŻE WIDEO TRANSMISJĘ [NA ŻYWO] ZE STUDIA CICHEGO NABIAUU W KTÓRYM PREZENTERZY CYBERWOJCIECH I CYBERJUSTYNA DOKONAJĄ UNBOXINGU PAPIEROWEJ WERSJI „PAMIĘTNYCH STATUSÓW” ORAZ SWOICH MÓZGÓW

NIE TRZEBA NIGDZIE WYCHODZIĆ Z DOMU

PROSZĘ STAW SIĘ TUTAJ O UMÓWIONYM CZASIE

MOŻE BĘDZIE ATRAKCYJNIE

######

O KSIĄŻCE:

W swoich poetycko-filozoficznych statusach Łukasz Podgórni nadaje przedmiotom i zjawiskom ze świata cyfrowego „własną duszę”. Statusy te są głęboko przemyślane, wypieszczone, dopracowane, każdy z nich stanowi niemalże dzieło sztuki… To czyni je unikalnymi i niezwykłymi pośród miliardów statusów pojawiających się codziennie na Facebooku. Wielki like!

Łukasz Foltyn, twórca komunikatora Gadu-Gadu

Łukasz Podgórni zmarnował dużo czasu w internecie. Wyczytałem, że codzienne sesje rozpoczynały się o dziewiątej rano i trwały w najlepsze do późna. Zostały nam po nich PAMIĘTNE STATUSY, postowane początkowo na feju, a teraz uksiążkowione i upomnikowione w niniejszym tomie. Stanowią one świadectwo zlepienia oczu i palców autora z komputerem marki Asus. Czy to najbardziej rozpoznawalna cecha tego, bądź co bądź, nowego gatunku? Tak sądzę. Polski fejsbuczany status ma na imię Łukasz. Czytałbym i szerowałbym.

Doktor Piotr Marecki, Uniwersytet Jagielloński

######

Łukasz Podgórni – admin fanpejdży, statusiarz, gifiarz, poeciarz. Użytkownik życia.

Rozdzielczość Chleba 2011-2018

Spędzaliśmy dużo czasu na Facebooku