Rozdziel
czość
Chleb
a (RIP)

Nośnik #3 CYBERŻULERSTWO - miniatura

ЯWETEς

Arkadiusz Wierzba

 1. To jest miejsce na rwetes.
 2. Każde miejsce jest dobre na rwetes.
 3. Jeżeli miejsce nie jest dobre na rwetes, nie jest miejscem.
 4. Rwetes jest jednym z podstawowych instrumentów zarządzania i ochrony środowiska w priorytecie Społeczeństwo oraz społeczeństwa w priorytecie Środowisko.
 5. Rwetes podnosi się zwłaszcza z powodu:
  1. usług,
  2. rozdzielczości,
  3. rangi,
  4. żadnego z powyższych.
 6. Rwetes podnosi się także przeciwko kulturze.
 7. Rwetes staje się kulturą z chwilą podniesienia.

 

UZASADNIENIE

Niewiele trzeba, aby podniósł się rwetes. Im mniej, tym więcej, mniej więcej. Weźmy chleb. W ostatnich latach obserwuje się zjawisko stopniowego zmniejszania się spożycia pieczywa. Popularność zyskują produkty rzeźbione pod klucz. W celu poprawy dobrostanu dostęp światła został ograniczony, przestrzeń została ograniczona, powietrze zostało ograniczone. Dzięki temu żywność może być organiczna. Składem posiłków zarządzają organy władzy poznawczej, organy wzroku, słuchu, mowy, organy wewnętrzne, organy zewnętrzne. Każdy posiada swoją sferę i nie dzieli jej z innymi. Ceni się możliwość wyboru.

Ta technologia jest mobilna i ma swoją aksjomatykę: jedzenie jest nieograniczone, woda jest nieograniczona, ziemia jest płaska i nieruchoma, ziemia to ekran. W ten sposób biometryczna relacja zdrowego rozsądku ze środowiskiem rozwija wyobraźnię i przemysł. Leki podaje się, by przyspieszyć wzrost masy i wzrost spożycia sztuk. Życie odpowiada na wzrastające potrzeby i zostaje zakończone na polecenie.

Narzędziem władzy jest certyfikat: coś, co się posiada, coś, co się wie, lub coś, czym się jest. Na przykład: klucz, hasło, gatunek. Klucz można zgubić, hasło zapomnieć, gatunku nie można się zrzec. Można kwiczeć. Klucza można nie mieć, hasła nie znać, gatunku nie można nabyć. Można prosić.

Tymczasem oświniony szwagier dorwał się do komputera. Sra ze szczęścia pod siebie, bo jest adminem stworzenia: na śniadanie wszamał embriona, popił kawą z napojem dla cieląt, na obiad do jelit wsunie cudze jelito, wczoraj mu się upiekło. To poeta. Od 10:00 do 13:20 składa tomik, o 11:10 dzwoni do niego Pęcherz, wychodzi, tu odpierdala utworek, tam wystawia rachunek, wraca, chrząka i czeka na miliony wyświetleń. Na razie ma jedno, własne.

To jest priorytet Literatura, po którym następują priorytety Czasopisma, Promocja czytelnictwa i Partnerstwo publiczno-społeczne. Wszystkie cztery tworzą podstawy programu literatury i czytelnictwa lub szerzej: kultury i dziedzictwa narodowego, a sam program jest częścią szerokiej strategii rozwoju człowieczeństwa.

Prawa człowieka są indywidualne, nienaruszalne, uniwersalne i niezbywalne. Pierwsze prawo: nie musi, ale lubi. Palec wpycha do nosa albo chwilę grzebie w pachwinie. Myje, oblizuje, bądź unosi w geście. Stawia serwer, stawia browara, stawia żądania. Wali konia, odświeża fejsa, zmienia pracę. Lubi dobre gówno. Śmierdzi gorzej niż knur, ale węch ma słabszy niż pies. Czasami jest „suką Leszka”, bo różne są prawa człowieka.

Zżulona świnia ma lepszy węch niż pies. Nie lubi gówna. Leży unieruchomiona we własnych odchodach i przybiera na masie, po której nastąpi rzeźba.

Tradycję kształcenia w zakresie rzeźby chroni Akademia Sztuk Pięknych i Trybunał Konstytucyjny. Ochrona obejmuje również czynności dalekie od zachowań konwencjonalnych, w tym czynności niepopularne z punktu widzenia społecznej większości, lecz ważne z punktu widzenia rzeźby. Wszechstronne przygotowanie warsztatowe i teoretyczne sprawia, że absolwenci rzeźby wykorzystują swoje umiejętności w procesie tworzenia sztuk. Zanim sztuka staje się halal, mają już za sobą pierwsze wernisaże, przy których asystują absolwenci nowych mediów.

Ta technologia jest bezdotykowa i zwycięża w wyborach, bo zarówno konsumenci rzeźby, jak i nowych mediów chętnie wybierają produkty dostępne od ręki. Gdy koryta są puste, następuje zwolnienie blokady. Rusza podaż granulatu i spada po głowie. Przechodzimy do punktu skupu żywca w rozdziale sztuka ulicy. W rozdziale sztuka dla sztuki każda rzeźba z osobna jest sztuką, przy czym jedna sztuka może zawierać nawet kilkadziesiąt kilogramów rzeźby.

Rzeźbie udziela się wsparcia w ramach priorytetów Społeczeństwo, Kultura, Środowisko, Religia, Postęp, Tradycja, Polska, Europa, Świat, nawet jeśli podnosi się rwetes.
 

######

Materiał z cyberżulerskiego „Nośnika”: pobierz pdf, czytaj na Issuu (patrz niżej) albo przejdź do spisu treści

Rozdzielczość Chleba 2011-2018

Spędzaliśmy dużo czasu na Facebooku