Rozdziel
czość
Chleb
a (RIP)

Nośnik #3 CYBERŻULERSTWO - miniatura

Rozdzielczość Chleba Offline #6: CYBER%ULERSTWO – premiera „Nośnika”

Gdy zapraszają Was na fejsowe wydarzenie, klikacie „Dołącz”, a potem zostajecie w domu i grzejecie miejsce przed kompem? Świetnie! „Nośnik” #3 (periodyk Rozdzielczości Chleba) jest właśnie o Was, a jego premiera będzie doskonałą okazją do kultywowania podobnych zachowań.

Cyberżulerski „Nośnik” to wspólne celebrowanie zwału, jaki – po całkiem niezłej bani – zafundowała nam tzw. era cyfrowa. Nie zrozumcie nas źle, nie jesteśmy żadnymi neofitami offlajnu; nie wciskamy Wam „wylogowywania się do życia” (fuj), choć offlajn paradoksalnie na usieciowieniu zyskuje. Zabawa z netem i kompami była przezajebista, warta prawie wszystkiego, ale teraz czujemy się bardzo, bardzo źle, choć w alternatywnym systemie moglibyśmy balować nadal. Tymczasem na pulpicie – widoki na ratunek zastąpiła tapeta z hasłem: Musimy ćpać internet.

Podczas cyberżulerskiego jarmarku w Bombie otworzymy kilka straganów oferujących: biznesowe prezentacje (Wojciech Stępień); gry komputerowe i cyfrowe pieśni (Leszek Onak, Łukasz Podgórni); głośne lektury (Piotr Puldzian Płucienniczak); pliki wideo (teleobecny Konrad Góra i zwyczajnie obecny Sławomir Shuty); debaty (Społeczna w debata w sprawie zabudowy krakowskich Błoń. Organizator: Fundacja Tarasy Błonia, ponownie Sławomir Shuty) oraz ogólny rozpiździel (kombinacja wyżej wymienionych). Całość poprowadzi Wojciech Stępień. Zapraszamy od strony serca.

######

23.05.2015, g.: 20:00

Bomba, Plac Szczepański 2/1, Kraków

WSTĘP WOLNY

######

Wydarzenie na fb

######

Więcej info o numerze i pełny spis treści tutaj: http://xn—ch-ppa33b.pl/nosnik-3-cyberzulerstwo/

W dniu premiery, pod tym samym linkiem, „Nośnik” #3 będzie można pobrać w PDF-ie lub poczytać online ZA DARMO.

######

Zobacz, jak to było:

Rozdzielczość Chleba 2011-2018

Spędzaliśmy dużo czasu na Facebooku