Rozdziel
czość
Chleb
a (RIP)

Nośnik DRUGI - miniatura

Rozdzielczość Chleba Offline #5: premiera DRUGI-ego „Nośnika” + after party

W sobotnią noc z 10 na 11 maja zapraszamy na premierę DRUGI-ego „Nośnika” Rozdzielczości Chleba, na pulpicie którego połyskują ikony narzędzi do rozprężania zmysłów. Swoje kawałki z numeru poświęconego DRUG-om i poświęconego DRUG-ami zaprezentują: Kuba Niklasiński, Piotr Puldzian Płucienniczak, Arkadiusz Wierzba i Sławomir Shuty. Przeczytamy także niepublikowany dotąd tekst Tomasza Pułki pt. „Z dragami wśród siebie. Wykłady z narkonautyki – DMT”. Sety audio-wideo spreparują w czasie rzeczywistym Leszek Onak i Łukasz Podgórni. Na tym jednak impreza się nie skończy.

Po zamknięciu tzw. części literackiej, do tzw. późnych godzin nocnych, poziom endorfin będą podbijać nam znani i lubiani – przez Rozdzielczość i przez wszystkich – DJ-e z Krakowa i zewsząd. Mamy nadzieję, że powgniatacie z nimi tzw. parkiet, doświadczając dziwnych i przyjemnych stanów. Zapraszamy od strony serca.

Zagrają:

  • Justice Beaver [demotypolityczne.pl]
  • Tamil™ [FinalFantasy]
  • Julio Wyshmore [ColdFlush]

Całość poprowadzi Joanna Chludzińska.

######

Po premierze! Czytaj „Nośnik” DRUGI za darmo: http://rozdzielchleb.pl/nosnik-2-drugi/

######

10.05.2013, g.: 21:00

Bomba, Plac Szczepański 2/1, Kraków

WSTĘP WOLNY

######

Wydarzenie na fb

######

Na miejscu będziecie mogli wejść w posiadanie papierowych wersji książek Rozdzielczości Chleba.

######

Więcej info o DRUGI-m „Nośniku” i jego pełny spis treści tutaj: http://xn—ch-ppa33b.pl/nosnik-2-drugi/

######

Ze wstępu do numeru:

Zapraszając autorki i autorów do DRUGI-ego „Nośnika”, wierzyliśmy, że otrzymamy stos porażek formalnych, w których niemiecki mundur (szyty w fabrykach Hugo Bossa [TRUE STORY]) poddaje się radzieckim walonkom (gruby filc w usta). Czekaliśmy na Stalingrad języka, a okazało się, że akcja tej opowieści będzie toczyć się gdzie indziej. Nie doświadczycie wyznań na kozetce, psów ujeżdżających wyobraźnię, nie będzie kombatanckich opowieści wojennych. W zamian zapraszamy Was na imprezę z delikatnym beatem objawiającym się w przedziale 115-160 uderzeń na minutę. Przed czytaniem nie zapomnijcie o założeniu białych rękawiczek i wetknięciu sobie w usta gwizdków. W tej opowieści syntezatory nie są niczym niezwykłym, na ich widok nie popuszczamy; w tej opowieści syntezatory są wpisane w kalendarz wydarzeń odbywających się między piąteczkiem a czwarteczkiem. Puszczamy Wam rave’owy set literacki, w którym faza jest jednym z elementów imprezy, być może nie najważniejszym.

(…)

FAZA PANY (lub nie).

Leszek Onak

######

Zobacz, jak było:

Rozdzielczość Chleba 2011-2018

Spędzaliśmy dużo czasu na Facebooku