Rozdziel
czość
Chleb
a

PAMIĘTNE STATUSY

Łukasz Podgórni

Czytaj za darmo:

Pobierz PDF Czytaj online

Kup papier:

Korporacja Ha!art Tajne Komplety Zemsta

Licencja:

W swoich poetycko-filozoficznych statusach Łukasz Podgórni nadaje przedmiotom i zjawiskom ze świata cyfrowego „własną duszę”. Statusy te są głęboko przemyślane, wypieszczone, dopracowane, każdy z nich stanowi niemalże dzieło sztuki… To czyni je unikalnymi i niezwykłymi pośród miliardów statusów pojawiających się codziennie na Facebooku. Wielki like!

Łukasz Foltyn, twórca komunikatora Gadu-Gadu

 

Łukasz Podgórni zmarnował dużo czasu w internecie. Wyczytałem, że codzienne sesje rozpoczynały się o dziewiątej rano i trwały w najlepsze do późna. Zostały nam po nich PAMIĘTNE STATUSY, postowane początkowo na feju, a teraz uksiążkowione i upomnikowione w niniejszym tomie. Stanowią one świadectwo zlepienia oczu i palców autora z komputerem marki Asus. Czy to najbardziej rozpoznawalna cecha tego, bądź co bądź, nowego gatunku? Tak sądzę. Polski fejsbuczany status ma na imię Łukasz. Czytałbym i szerowałbym.

Doktor Piotr Marecki, Uniwersytet Jagielloński

######

PAMIĘTNE STATUSY w papierze wyglądają (niezupełnie) tak:

######

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW PORTALU FEJSBUK.KOM:

Enrico Serek: Zawartość tego dzieła jest jak Malware – należy to po prostu kurwa usunąć. / Justyna Plec: Najsłynniejsze statusy w polsce. Za te 15 statusów cisza cisza. Radom jazda! / Michał Edward Gmyz: lepsze od Sztrasburgera. gorsze od Studia Yayo. / Paulina Dyguda: wszytsko co sie konczy jest dobre / Łukasz Flieger: Teraz możesz bezpiecznie wyłączyć komputer / Daria Dubińska: statusy poruszają serca nie tylko znajomych, ale rownież członków rodziny przy ulubionej kawusi / Kuba Olejnik: OTWÓRZ. PRZECZYTAJ. ZAPOMNIJ / Małgorzata Durak: nigdy przedtem nabiau nie był tak cichy książkowa adaptacja najbardziej kasowego filmu ostatnich lat / Ewa Szatybelko: SPINACZ Z WORDA GRATIS / Mateusz Nawrot: 2/10 – NIE RADZE KUPYWAĆ / Agnieszka Stecko: TAKA KSIAZKA MOZE GŁUPIA MOZE MĄDRA NIE WIEM / Aleksander Kraus: Ręcznik, Tarka, Mój komputer Mleko, jajka, Twa łopatka / Agata Woźniak: trafiające w samo sedno i zmuszające do refleksji aforyzmy na każdy dzień mulenia przed kompem. / Piotr Bednarczyk: SER Z KURZU ZALEGAJACEGO POD TWOIM RADIATOREM / Jane Chinaski: Literaci go nienawidzą / Jakub Mihilewicz: INTERNAUCI DOPISALI. ZOBACZ NAJLEPSZE MEMY / Jerzy Szafranowski: CICHY NABIAU BRZEGI RWIE

######

LINK DO CICHEGO NABIAUU: CICHY NABIAU

Czytaj online

Łukasz Podgórni – admin fanpejdży, statusiarz, gifiarz, poeciarz. Użytkownik życia.

Łukasz Podgórni - PAMIĘTNE STATUSY

Redakcja: ŁUKASZ SAM SOBIE ZROBIŁ

Wstęp/posłowie: Piotr Puldzian Płucienniczak

Okładka: Agnieszka Zgud

Skład: Agnieszka Zgud

Miejsce wydania: Internet / Kraków

Data wydania: 11.09.2016

Seria: –Linia poetycka? #7

ISBN: 978-83-933358-9-3

Liczba stron: 52

Nakład na maj 2017: 200 (papier) + 501 (pobrania) + 526 (online) = 1227

Czytaj za darmo:

Pobierz PDF Czytaj online

Kup papier:

Korporacja Ha!art Tajne Komplety Zemsta

Licencja:

Rozdzielczość Chleba 2011-2017

Spędzamy dużo czasu na Facebooku

Chcesz nam coś powiedzieć?

kontakt@rozdzielchleb.pl