Rozdziel
czość
Chleb
a (RIP)

8 lutego: FIRMY w Warszawie

Po niezliczonych sukcesach w kraju i za granicą FIRMY oraz ich autor zaparkują Forda Transita na rynku Starego Miasta w Warszawie, a koszt mandatu pokryje Staromiejski Dom Kultury.

Czym jest FIRMA? Czy warto ją założyć? Czy FIRMA jest osobą? Czy można ją urodzić? Czy przedsiębiorcy mówią po polsku? Kto tworzy wartość? Kto na kogo pracuje? Czy FIRMY to epopeja narodowa na XXVII-lecie polskiego kapitalizmu? Czy FIRMY to obraza majestatu wolnorynkowej przedsiębiorczości? Czy druk książek się opłaca? Jak wzmacniać przedsiębiorcze odruchy u dzieci? Czy czas już na żółtą księgę kapitalizmu? Komu potrzebny spis nazw przedsiębiorstw założonych w Polsce? Czy polska gospodarka kreatywna warta jest płacy minimalnej? Jak ewoluowały wąsy i saszetka?

Jeden magiczny, lutowy wieczór poświęcimy na rozważania właśnie tego typu. Spotkanie z autorem poprowadzi Paulina Chorzewska i Stefan Załęski. Chwilkę pogadamy, a później szybko przejdziemy do konkursu z nagrodami rzeczowymi [sic]. W trakcie spotkania będzie też można ją kupić w promocyjnej cenie 30 złotych (to ok. 6,66 gr za stronę).

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 8 lutego o godzinie 19:00 w Staromiejskim Domu Kultury.

Strona wydarzenia na Fb: https://web.facebook.com/events/170275800249153/

###

Zobacz FIRMY w naszym katalogu.

Rozdzielczość Chleba 2011-2018

Spędzaliśmy dużo czasu na Facebooku