Rozdziel
czość
Chleb
a (RIP)

9. Manifestacje Poetyckie

Brewiński, Onak i Podgórni na 9. Manifestacjach Poetyckich

Zapraszamy na 9. Manifestacje Poetyckie do stolicy naszego pięknego kraju! Ekipa w składzie: Kamil Brewiński, Leszek Onak i Łukasz Podgórni będzie reprezentować Rozdzielczość Chleba najlepiej, jak potrafi. Festiwal startuje 6 września 2013!

 

 

 

######

06.09.2013 [PIĄTECZEK]

g. 22:00
Klub Chwila, ul. Ogrodowa 31/35, Wa-wa

  • Dziesięciopak – wybrane debiuty 2012-13 (Seweryn Górczak, Jakub Głuszak, Szymon Domagała-Jakuć, Rafał Krause, Urszula Kulbacka, Monika Brągiel, Kacper Płusa, Kamil Brewiński, Grzegorz Jędrek)

 

######

07.09.2013 [SOBOTA]

g. 11:00-20:00
Muzeum Literatury, Rynek Starego Miasta 20, Wa-wa

  • Wystawa Dom Wierszy – kuratorzy „brzydko i brzydko”, gościnnie Leszek Onak, Małgorzata Bosek, Ewa Borysewicz, Marta Pajek

g. 23:30
Klub Chwila, ul. Ogrodowa 31/35, Wa-wa

  • Porcje Rosołowe vs Łukasz Podgórni –€“ Skanowanie balu

Wydarzenie rozgrywa się w sferze audio i wideo, ta pierwsza obsługiwana jest przez Mateusza Wysockiego i Lecha Nienartowicza (Porcje Rosołowe), którzy improwizują na bazie zarejestrowanego z Łukaszem Podgórnim materiału, stanowiącego niezwykle nerwowy dialog między postcyfrową muzyką duetu i poezją cybernetyczną recytowaną przez syntezatory mowy.

Muzykę uzupełniają opierające się na losowości wizualizacje generowane za pomocą skryptów i nieprzewidywalnych ruchów kursora, odsłaniających alternatywne wersje recytowanych tekstów poetyckich.

######

Więcej info na stronie: http://www.manifestacjepoetyckie.sdk.pl/

######

Clubbing Kamila Brewińskiego w naszym katalogu

######

Skanowanie balu Łukasza Podgórniego w naszym katalogu

Rozdzielczość Chleba 2011-2018

Spędzaliśmy dużo czasu na Facebooku